Filtr absolutny HEPA

Nowy produkt

Kupując ten filtr otrzymują Państwo sztywną wytrzymałą konstrukcję o wysokiej chłonności pyłowej. Filtry hepa zapewniają niski spadek ciśnienia, długą żywotność oraz niskie zużycie energii. Filtr ten jest odporny na wilgoć i trudnopalny a utylizacja przebiega bez toksycznych związków. Hepa to filtr o bardzo dużej dokładności.

Więcej szczegółów

Realizacja produkcyjna. 3-4 tygodnie

269,62 złbrutto

219,20 złnetto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Właściwości:

Klasa wg PN-EN 1822:2009

Media: hydrofobowa bibuła szklana (mikrowłókna szklane)

Separatory ,,Hot Melt"

Obudowa: Stal ocynkowana odporna na wilgoć 

Spoina: mieszany na zimno dwuskładnikowy pouliretan

Uszczelka: po jednej stronie filtra 

Temperatura: max 80°C

Wilgotność: 90%

Rekomendowana wydajność: 1200 [m³/h] przy oporze czystego filtra 250 Pa

Rekomendowany końcowy spadek ciśnienia: 600 Pa

W okienku pod ceną po prawej stronie prosimy wybrać odpowiednie parametry filtra: ramkę, klasę filtracji oraz wymiar. W tabeli poniżej znajduje się lista dostępnych rozmiarów w mm (BxHxL).

Potrzebujesz innego wymiaru wyślij e-mail, wykonamy go dla Ciebie.

Dostępne konfiguracje produktu
RamkaKlasaSzerokość BWysokość HGłębokość ramki L
MetalH1330530578
MetalH1330561078
MetalH1340540578
MetalH1345745778
MetalH1353553578
MetalH1354554578
MetalH1357557578
MetalH1361061078
MetalH1361091578
MetalH13610122078
MetalH13305305150
MetalH13305610150
MetalH13405405150
MetalH13457457150
MetalH13535535150
MetalH13545545150
MetalH13575575150
MetalH13610610150
MetalH13610915150
MetalH136101220150
MetalH13305305292
MetalH13305610292
MetalH13405405292
MetalH13457457292
MetalH13535535292
MetalH13545545292
MetalH13575575292
MetalH13610610292
MetalH13610915292
MetalH136101220292
MetalH1362050050
MetalH1430530578
MetalH1430561078
MetalH1440540578
MetalH1445745778
MetalH1453553578
MetalH1454554578
MetalH1457557578
MetalH1461061078
MetalH1461091578
MetalH14610122078
MetalH14305305150
MetalH14305610150
MetalH14405405150
MetalH14457457150
MetalH14535535150
MetalH14545545150
MetalH14575575150
MetalH14610610150
MetalH14610915150
MetalH146101220150
MetalH14305305292
MetalH14305610292
MetalH14405405292
MetalH14457457292
MetalH14535535292
MetalH14545545292
MetalH14575575292
MetalH14610610292
MetalH14610915292
MetalH146101220292

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Filtr absolutny HEPA

Filtr absolutny HEPA

Kupując ten filtr otrzymują Państwo sztywną wytrzymałą konstrukcję o wysokiej chłonności pyłowej. Filtry hepa zapewniają niski spadek ciśnienia, długą żywotność oraz niskie zużycie energii. Filtr ten jest odporny na wilgoć i trudnopalny a utylizacja przebiega bez toksycznych związków. Hepa to filtr o bardzo dużej dokładności.

RABATY
przy wiekszych zamówieniach
SZYBKIE PŁATNOŚCI
PRZELEWY 24
POMOC
biuro@bwm.pl
JAKOŚĆ
gwarancja satysfakcji